Sandra Nowacka-Jaskólska

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu SWPS oraz Wydziału Dietetyki na Akademii Medycznej w Warszawie. Ukończyłam szkolenie teoretyczne w zakresie psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej Rasztów i jestem w trakcie certyfikacji. Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji z psychoterapii dzieci i młodzieży w podejściu systemowym realizowanym przez UKSW. Doświadczenie zawodowe zdobywam od ponad 10 lat. Współpracuję z Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego oraz z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii.

Pracuję w podejściu psychodynamicznym indywidualnie i grupowo. Zajmuję się psychoterapią młodzieży i dorosłych borykających się z problemami w relacjach oraz w kryzysach osobistych, a także z zaburzeniami emocjonalnymi, depresją, lękami, nerwicami, zaburzeniami odżywiania.

Zapraszam także na terapię systemową rodziców z dziećmi/nastolatkami, u których występują zaburzenia nastroju, zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja), zaburzenia snu, zaburzenia zachowania, problemy z nauką, problemy w relacjach w rodzinie i w relacjach z rówieśnikami.

Swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Poza psychoterapią i spotkaniami w gabinecie istnieje możliwość prowadzenia psychoterapii online .

Kontakt :+48 693 544 355

e-mail: sandra.nowacka@gmail.com

Cennik

Psychoterapia indywidualna

150zl – 1 sesja tygodniowo(50min)

Cena sesji orientacyjna

Psychoterapia Par

180zl – 50min

Psychoterapia grupowa

100zl – 90 min

Prosimy o ustalenie formy płatności z psychoterapeutą