Ośrodek Psychoterapii i Analizy Grupowej Archetypy

Nasi Specjaliści


Ośrodek Psychoterapii i Analizy Grupowej Archetypy to miejsce, gdzie prowadzą prywatną praktykę psychologowie i psychoterapeuci stosujący metody pracy o naukowo zbadanej skuteczności. Zajmujemy się leczeniem szerokiego spektrum zaburzeń stosując psychoterapię. W ośrodku oferujemy także konsultacje psychiatryczne i leczenie farmakologiczne. Ponadto wspieramy naturalny proces rozwoju stosując pomoc psychologiczną oraz interwencję w sytuacjach kryzysowych. Stanowimy zespół specjalistów pracujących zarówno z pacjentami indywidualnymi, parami, rodzinami a także grupami.

W odpowiedzi na globalne zmiany i rozwój a także ze względu na poszukiwanie rozwiązań w sytuacjach wymagających izolacji OPiAG Archetypy prowadzi praktykę w trybie zdalnym. Osoby, których dostęp do psychoterapii face to face jest utrudniony mogą odbywać psychoterapię on-line. Ponadto oferujemy dostęp do psychoterapii on-line osobom anglojęzycznym.

Ośrodek Archetypy współpracuje z Uniwersytetem Humanistycznospołecznym SWPS. Realizujemy w ramach tej współpracy autorski program praktyk zawodowych dla psychologów ze specjalności psychologia kliniczna. Podczas praktyk certyfikowani psychoterapeuci z OPiAG Archetypy przeprowadzają 3-5 niskopłatnych konsultacji psychologicznych dla zainteresowanych. Aktualne terminy umieszczamy na profilu fb lub zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną
na adres: archetypy24@gmail.com

Każdy ze specjalistów ustala własny grafik oraz cennik a zapisanie wymaga bezpośredniego kontaktu z psychoterapeutą.